Lavanta Villa AKTİVİTELER

BİRÇOK AKTİVİTE SİZLERİ BEKLİYOR

 

TREKKİNG
Kuyucak köyünün etrafı ormanlar ile çevrilidir, otelimizin hemen arkasında bulunan orman, Kuyucak’ın merkezinde bulunan çeşitli yürüyüş parkurları yürüyüş ve gezinti sevenler için oldukça ilgi çekicidir.

HİKİNG
Doğa denilince ilk akla gelen yerlerden biri olan Isparta, hiking parkurları açısından zengin olanaklar sunuyor.

BİSİKLET TURU
Otel çevresinde tatilinizi yaparken, lavanta ve gül bahçelerinin eşsiz güzelliğini temiz hava ile birleştirerek bisiklet turları atabilirsiniz.

ATV SAFARi
Kuyucak ve civarında birbirinden farklı parkurlarda atv ile gezebilirsiniz, gerek bireysel gerekse gruplar halinde yararlanabileceğiniz bu aktivite türüne otelden kiralayabileceğiniz araçlar ile katılabilirsiniz.

YOGA
Lavanta ve gül keyfinin yanı sıra tatilde Yoga yapmayı ihmal etmek istemeyenler için Yoga aktivitemiz hizmetinizde.

AÇIK HAVA ŞÖMİNESİ
Açık Hava Şömineli bahçemizde yemek yiyebilir,sıcak yada soğuk bir şeyler içebilir, şömine başında oturup keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

AÇIK HAVA SİNEMASI
Doğayla iç içe olan otelimiz siz misafirlerine açık havada sinema izleme keyfini sunmaktadır. Bol oksijenli ve yeşilliklerin içinde ailenizle, sevdiklerinizle açık alanda sinema izlemek istiyorsanız keyifle tercih edeceğiniz bir aktivite.

TEKNE GEZİSİ
Eğirdir ve Burdur nehri doğal yapısı gereği doğa severlerin oldukça ilgisini çekmektedir. Otelimizde konakladığınız sürece teknelerden faydalanabilirsiniz, gölde gezinti yaptığınız süre içerisinde Eğirdir ve Burdur gölü içerisindeki çeşitli hayvanları gözlemleyebilir, fotoğraf çekebilirsiniz. Eğirdir ve Burdur gölü yağışlı olmayan dönemlerde durağan yapısı nedeni ile son derece güvenli bir gezinti yapmanıza olanak sağlar.

AT BİNİCİLİĞİ
Eğitimli safari atlarıyla mis gibi çam kokan orman yolundan muhteşem pamucak sahiline uzanan bir yolculuk…Bu tur sizi günlük yaşamın stresinden uzaklaştırıp doğa ile içiçe çok farklı bir deneyim yaşamanıza fırsat verecek.

CANLI MÜZİK
Yıl boyunca ve özel günlerde (Sevgililer günü, yılbaşı, bayramlar vs gibi) sahne alan sanatçımızı dinleyebilir canlı müziğin keyfine varabilirsiniz.

MİNİ FUTBOL VE VOLEYBOL
Doğanın içinde mini futbol ve voleybol sahası, yeşil sahada eğlence isteyenler için hizmetinizde.

DÜĞÜN VE DAVET
Düğün, nişan, sünnet, doğumgünleri gibi özel günleriniz profosyonel ekibimizin desteği ile hayata geçirilip hafızanızdan silinmeyecek bir anıya dönüşecektir. Kusursuzluğun, farklılığın, yaratıcılığın, sunum ve lezzetlerin doğa ile uyumuna bizimle şahit olacaksınız.

TurkeyEnglish